ABBYY Lingvo x5 Професійна версія

2778 0

 ABBYY Lingvo x5  Професійна версія 

Це електронний словник, що включає українські словники і підтримує український інтерфейс. ABBYY Lingvo містить словники, які зв'язують українську, російську і англійську мови в будь-якому напрямі перекладу трьох пар мов. Словникова база англо-російсько-українського напрямку перекладу включає 3 364 740 словникових статей. Окрім широкої словникової бази версія забезпечує зручні можливості роботи такі, як послівний переклад фраз, показ наголосів і установку на смартфони.
    З ABBYY Lingvo Х5 Ви зможете протягом секунди отримати найповніший переклад слова з усіх тематичних словників, підключених до системи. Для цього Вам досить просто навести курсор на незнайоме слово. Поряд з курсором з'явиться спливаюча підказка з коротким перекладом і посиланням на детальну словникову статтю в ABBYY Lingvo. Граматичні коментарі на будь-яке слово, природне озвучування найбільш важливих слів, перевірка правильності написання, можливість створення власних словників, додаток для поповнення словникового запасу - усе це робить ABBYY Lingvo Х5 незамінним помічником не лише для професійних перекладачів, але для тих, хто тільки починає вивчати мови. 

 

 Словник для тих, хто вивчає англійську мову:

 • Загальнолексичні, граматичні, учбові словники
 • Тематичні словники для найбільш затребуваних напрямів
 • Повчальні і пізнавальні відеоуроки від English Club TV®
 • Оновлене застосування для ефективного заучування слів ABBYY Lingvo Tutor
 • Ілюстрований словник New Oxford® American Dictionary  із 1000 зображенями
 • Англійський розмовник з 1000 озвучених фраз
 • Граматичний словник англійської мови
 • Великий англо-російський учбовий словник сполучуваності Кауля М. Р., Хидекеля С. С., 2010
 • 15 000 британських англійських, 15 000 американських англійських і 20 000 російських слів, озвучених дикторами-носіями цих мов
 Корисна інформація:
За наявності інтернет-підключення ABBYY Lingvo x5 також уперше забезпечує доступ до великої онлайн-бази пам'яті перекладів (ТМ - translation memory) для англійської, німецької і французької мов. Програма показує приклади сучасного вживання слів і словосполучень в пропозиціях з художньої і технічної літератури, законодавчих і юридичних документів, з інтернет-сайтів. За допомогою цієї бази користувач може швидше підібрати точний переклад слова, визначити, чи дійсно вживається в мові оборот, знайти нові варіанти перекладу і приклади їх вживання. База пам'яті перекладів вже зараз містить більше 1 мільйона речень і постійно росте.
 Ціни:

ABBYY Lingvo x5 Три мови Професійна версія  -  297,00 грн

ABBYY Lingvo x5 Двадцять мов Професійна  версія  -  498,00 грн

 
 

 

Особливості використання пробної версії ABBYY Lingvo x5:
 • Для зменшення об'єму пробній версії більшість словників і усі озвучені слова знаходяться на сервері Lingvo, щоб їх використовувати потрібний доступ в Інтернет. Мінімальний набір словників буде відразу ж встановлений локально.
 • У випробувальну версію включений відео урок "Full Contact - на борту літака із стюардесою", інші відео уроки ви зможете знайти в повнофункціональній версії.
 • Після купівлі повнофункціональної версії її необхідно встановити поверх пробної версії.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Як називається останній місяць літа?

Відповідь: