РУТА

2817 0
РУТА
РУТА
Виробник: МТ (Пролінг)

    Лінгвістичні модулі програми РУТА® (перевірка орфографії, розставляння перенесень, словник синонімів (тезаурус) для української мови) ліцензовані корпорацією Microsoft для використання у своїх продуктах і технологіях.

Основні компоненти РУТА
    Перевірка орфографії . Забезпечує пошук і виправлення орфографічних помилок в словах. Словник складається з сучасної загальновживаної і спеціалізованої (юридична, економічна, наукова, медична і ін.) лексики, власних імен, географічних назв, абревіатур і скорочень, що відповідають нормам діючого українського правопису. РУТА контролює вживання русизмів і пропонує відповідні українські еквіваленти.
    Орфографічний словник РУТА містить близько 180 тис. словникових основ, що утворюють близько 3 млн. словоформ для української мови і близько 135 тис. словникових основ, що утворюють близько 2,5 млн. словоформ для російської мови.
    Розставляння перенесень. Розставляння перенесень у кінці рядків документу покращує його зовнішній вигляд за рахунок щільнішого розподілу слів. Після розставляння перенесень в тексту буде рівніший край, а інтервали між словами стануть більш рівномірними. Перенесення в тексті можуть бути розставлені одним із способів : автоматично, в усьому документі або у виділеному фрагменті; розставляння перенесень, з підтвердженням положення кожного з них (примусова).
    Тезаурус. Тезаурус використовується для пошуку синонімів (близьких за значенням) або антонімів (протилежних за значенням) слів або виразів. Використання тезауруса допомагає уникнути повторень слів в тексті і точніше виразити думку.
Синонімічний словник РУТА містить близько 12706 груп для 35580 слів української мови і 8086 груп для 19833 слів російської мови.
    Граматичний контроль. Забезпечує пошук і виправлення граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок в тексті.
За допомогою 75 правил української граматики РУТА контролює:
- використання фонетичних варіантів;
- розстановку розділових знаків в пропозиції;
- узгодження слів в пропозиції;
- містить довідкову систему з прикладами пояснень до помилок.

Системні вимоги:
-персональный комп'ютер, на якому встановлена одна з операційних систем Windows 2000/2003/XP/Vista; -дисковод для зчитування оптичних компакт-дисків CD - ROM або DVD - ROM; не менше 40 МБ вільного місця на жорсткому диску; - операційна система Windows, налаштована на підтримку кириличної кодової таблиці символів 1251, або кирилична (російська або українська) версія Windows.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Скільки букв в українському алфавіті? (відповідь, цифрою)

Відповідь: