9351 0
Kaspersky Password Manager
Kaspersky Password Manager - це незамінний інструмент для інтернет-користувачів, які спілкуються в соціальних мережах, використовують сервіси онлайн-банкінгу, програми миттєвого обміну повідомленнями і інші можливості інтернету. Будучи прекрасним доповненням до захисту, який забезпечує Kaspersky Internet Security, Kaspersky Password Manager повністю автоматизує процес введення паролів і інших особистих даних на веб-сайтах і в додатках Windows.

Крім того, Kaspersky Password Manager позбавляє вас від необхідності придумувати і запам'ятовувати безліч паролів. Ваша інформація надійно захищена, паролі надійні і стійкі до злому, а ви позбавлені від зайвих турбот.Kaspersky Password Manager
Kaspersky Password Manager

Ціна: 286,00 грн


Скачати безкоштовно антивірус Kaspersky Password Manager, можна у повній новині
детальніше
2228 0
Антивірус Касперського® Mobile
Антивірус Касперського® Mobile
Виробник: Лабораторія Касперского

Антивірус Касперського® Mobile - це зручне і надійне рішення для захисту смартфонів під управлінням Symbian OS і Windows Mobile від шкідливих програм для мобільних платформ.

Надійний захистАнтивірус Касперського® Mobile
Перевірка на вимогу. Антивірусна перевірка може здійснюватися у будь-який момент, по запиту користувача. Перевірка вбудованої пам'яті мобільного пристрою займе лише декілька хвилин. Можна перевірити карту пам'яті, окрему теку або конкретний файл. При виявленні зараженого об'єкту, він поміщається в карантин або знищується.
детальніше
2268 0
Антивірус Касперського
Антивірус Касперського
Виробник: Лабораторія Касперського

Антивірус Касперського забезпечує якісно новий рівень захисту вашого комп'ютера завдяки оптимальному поєднанню традиційних антивірусних технологій і сучасних проактивних методів.

Антивірус Касперського® - це класичний захист комп'ютера від вірусів, троянських і шпигунських програм, а також від будь-якого іншого шкідливого ПЗ.

Три ступені захисту від відомих і нових інтернет-загроз:

1) перевірка по базах сигнатур,
2) евристичний аналізатор
3) поведінковий блокатор.

Основні функції:
Захист від вірусів, троянських програм і черв'яків.Антивірус Касперського
Захист від шпигунського (spyware) і рекламного (adware) ПЗ.
Перевірка файлів, пошти і інтернет-трафіку в режимі реального часу.
Захист від вірусів при роботі з ICQ і іншими IM -клієнтами.
Захист від усіх типів клавіатурних шпигунів. - Поліпшено!
Виявлення усіх видів руткітів. - Поліпшено!
Автоматичне оновлення баз.
детальніше
1693 0
Kaspersky Security для PDA
Kaspersky Security для PDA
Виробник: Лабораторія Касперського

Kaspersky® Security для PDA - це унікальне поєднання засобів захисту даних для кишенькових персональних комп'ютерів (КПК) різних типів.Kaspersky Security для PDA

Kaspersky Security для PDA розширює стандартні можливості смартфонів, що працюють під операційними системами Palm OS і Windows CE, забезпечуючи:
- комплексний антивірусний захист КПК;
- автоматичне оновлення антивірусних баз;
- можливість захистити дані від несанкціонованого доступу (кодування, захист паролем).
детальніше
2011 0
Kaspersky Internet Security
Kaspersky Internet Security
Виробник: Лабораторія Касперского

Kaspersky® Internet Security - комплексне вирішення питання вашої безпеки при роботі в мережі інтернет. Тепер захист від основних інформаційних загроз - вірусів, хакерів, спаму і шпигунських програм - реалізований у рамках одного продукту.

Сьогодні, коли комп'ютерні загрози носять комплексний характер, а словосполучення "криміногенна обстановка" стало відноситися і до мережі інтернет, одного антивірусного рішення може виявитися недостатньо для повноцінного захисту вашого комп'ютера.
Kaspersky Internet Security

Kaspersky® Internet Security - комплексне рішення для захисту від основних інформаційних загроз - вірусів, хакерів, спаму і шпигунських програм. Один продукт забезпечує усебічний захист домашнього комп'ютера. Інтеграція усіх компонентів програми запобігає системним конфліктам і забезпечує високу швидкість роботи ПК.
детальніше
Розробка сайта під ключ