ПОШУК:
↓ Ви знаходитесь  

Антивірус ESET NOD32

30-12-2010, 15:32 | автор:Afina

Антивірус ESET NOD32
Антивірус ESET NOD32
Виробник: ESET

Антивірус ESET NOD32 - рішення для захисту домашнього комп'ютера від вірусів, троянських програм, черв'яків, рекламного ПО, шпигунських програм, фішинг-атак, руткітів.
Проактивний захист і точне виявлення загроз. Антивірус ESET NOD32 розроблений на основі новітньої технології ThreatSense®. Ядро програми забезпечує проактивне виявлення усіх типів загроз і лікування заражених файлів (у тому числі, в архівах) завдяки широкому застосуванню інтелектуальних технологій, поєднанню евристичних методів і традиційного сигнатурного детектування.

Host Intrusion Prevention System (HIPS). Вдосконалена система захисту від спроб зовнішньої дії, здатних негативно вплинути на безпеку комп'ютера. Для моніторингу процесів, файлів і ключів реєстру HIPS використовується поєднання технологій поведінкового аналізу з можливостями мережевого фільтру, що дозволяє ефективно детектувати, блокувати і запобігати подібним спробам вторгнення.

Висока швидкість роботи. Робота Антивіруса ESET NOD32 не відбивається на продуктивності комп'ютера - сканування і процеси оновлення відбуваються практично непомітно для користувача, не навантажуючи систему.

Зручність. Антивірус ESET NOD32 розроблений за принципом мінімального навантаження на систему і займає не більше 44 Мб пам'яті.

Простота використання. Компактний і інтуїтивно зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, мінімальні звернення до користувача при роботі роблять використання ESET NOD32 простим і зручним.

Системні вимоги:

Підтримувані процесори: 32-розрядний (x86) і 64-розрядний (x64) Intel®, AMD® Антивірус ESET NOD32
Операційні системи: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP (32-розрядні і 64-розрядні версії), Microsoft Windows Vista (32-розрядні і 64-розрядні версії)
Пам'ять: 44 MB
Об'єм дискового простору (завантаження) : 28 MB
Об'єм дискового простору (установка) : 35 MB

Ціна : 331,80 грн


У нас Ви можете скачати антивірус безкоштовно (тільки зареєстрованим користувачам!!!):


Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


Антивірусні програми ESET захищають від усіх видів загроз: вірусних, троянських, шпигунських програм, черв’яків, рекламного ПЗ, атак хакерів, руткітів, спаму, фішинг-атак. Ви можете завантажити безкоштовну 30-денну пробну версію ESET NOD32 Antivirus. Пробна версія є повністю функціональною та по закінченню терміну дії, Ви можете придбати комерційну версію.Рекомендуємо! Перед початком установки завантажити інсталяційний пакет на жорсткий диск.

УВАГА! Перед інсталяцією ESET NOD32 Antivirus необхідно видалити раніше встановленні засоби антивірусного захисту.

                   Читали:7299  | Надрукувати | Коментарі (3)  | 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.Щоб отримати доступ до закритих розділів нашого ресурсу, ми рекомендуємо Вам реєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.


До нас Ви завжди можете звернутись в телефонному режимі.

Контактні дані:
тел/факс: (032)260-03-04  з  9:30 до 18:00
тел.моб.: (093)665-92-22  з  9:00 до 19:00
тел.моб.: (050)310-75-14  з  9:00 до 18:00


Hаписав: Інна, 11 січня 2011 18:02
Рецензій: 0 Новин: 0
Гості
поновити антівірус
 цитувати |
|   
Hаписав: Cвітлана, 2 липня 2011 22:22
Рецензій: 0 Новин: 0
Гості
у вас написано що можна скачаи антивірус тільки зареєсрованим користувачам, можна я зареєструюсь?
 цитувати |
|   
Hаписав: olga, 12 жовтня 2012 14:57
Рецензій: 0 Новин: 0
Гості
хочу зареєструватись допоможіть як
 цитувати |
|   
Запитайте в нас↓
Курси валют на сьогодні↓
ОПИТУВАННЯ↓
Як ви про нас дізнались?
Google
Yandex
Інша пошукова система
Друкована реклама
Від знайомих
Сайти партнери
Показати усі опитування

Комп'ютерні довідники ↓
РЕКЛАМА від Google ↓
Лічильники↓
Кнопки↓
Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Украинский портАл Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua PR-CY.ru
ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК↓
Наша організація пропонує широкий спектр послуг широкоформатного друку:

Наші пропозиції по широкоформатному друкуСьогодні широкоформатний друк це найзручніша та доступна технологія, котра дозволяє виготовляти повноколірні рекламні зображення любих розмірів. Широкоформатний друк-це є основа для виробництва:
всіх видів зовнішньої реклами (біл-борди, брендмауери, вуличні розтяжки, дахові рекламні конструкції, реклама на транспорті, світлова реклама і т.п.)
рекламної продукції для оформлення місць продажу, оформлення вітрин
реклами інтер`єрів офісів, торгових и виставкових приміщеннях як в одиничних кількостях, так і при виробництві великих тиражів, особливо в тих випадках, коли потрібно отримати зображення високої якості, що буде стійким до несприятливих умов оточуючого середовища.Ціни на послуги можна побачити перейшовши по посиланні "детальніше..."