Dr.Web Security Space

2741 0
Dr.Web Security Space
Dr.Web Security Space
Виробник: Доктор Веб

Dr.Web Security Space - краще рішення для комплексного захисту ПК від Інтернет - загроз: вірусів, руткітів, поштових черв'яків, хакерських утиліт, спаму, фішингових повідомлень, заражених інтернет-сторінок і кібер-злочинності, спрямованої проти дітей.

- Антивірус Dr.Web забезпечує багаторівневий захист системної пам'яті, жорстких дисків і змінних носіїв від проникнення вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського і рекламного ПО, хакерських утиліт і різних шкідливих об'єктів з будь-яких зовнішніх джерел.

- Нове! Веб-антивірус SpIDer Gate™ не допускає завантаження заражених сторінок і докучливої інтернет-реклами в будь-яких браузерах, блокує доступ до сайтів інтернет-шахраїв і інших небезпечних ресурсів Всесвітньої павутини.

- Поштовий монітор SpIDer Mail® перевіряє повідомлення на віруси до того, як вони потрапляють в поштову скриньку. При цьому відбувається перевірка усіх компонентів листа, включаючи вкладення, поміщені в архів.

- Антиспам Dr.Web розпізнає спам незалежно від мови, на якій написано повідомлення, і має високий відсоток гарантованого відсіювання небажаної кореспонденції при рекордно низькому числі помилкових спрацьовувань.

- Нове! Батьківський контроль Dr.Web захистить Ваших дітей від відвідування небажаних, на ваш погляд, сторінок, і захистить від контактів з людьми старшого віку або кримінальними елементами. З його допомогою Ви також можете заборонити використання переносних пристроїв для зберігання даних, блокувати доступ до мережевих пристроїв, а також окремих файлів і каталогів і уберегти важливу для вас інформацію від видалення або викрадення.

Afina Адміністратори

Автор: AfinaКоментарів поки немає, додайте свій!

Ваш аватар
Ви увійшли як Гість   

Питання: Казка "Вовк і семеро . . .(метеликів, циклопів, козенят)" ? (впишіть правильну відповідь)

Відповідь: