1248 0
Як виконати низькорівневе форматування
жорсткого диску SATA або ATA (IDE)?
 
 
• Що означає форматування на низькому рівні накопичувачі SATA або ATA (IDE)?
• Навіщо потрібне очищення жорсткого диска?
• Як виконується очищення жорсткого диска?
 
 
 
Що означає форматування на низькому рівні накопичувачі SATA або ATA (IDE)?
детальніше
12173 0
Lenovo виправила вразливості в прошивках своїх комп'ютерів

Lenovo виправила дві важливі вразливості в системному ПЗ своїх комп'ютерів. Вони виправляються оновленням LEN-9903 (Intel ME protection not set on some Lenovo Notebook and ThinkServer systems) і LEN-8327 (Microsoft Device Guard protection bypass). Детальніше у повній новині...

 

 

Lenovo виправила уразливість в прошивках своїх комп'ютерів

детальніше
SSL сертификаты от SSL.com.ua
1062 0
Як відключити оновлення до windows 10?
Як відключити оновлення до windows 10Думаю багато користувачів Windows 7, 8 останні кілька місяців спостерігають в треї нав'язливий значек який пропонує оновлення до Windows 10. Ми вже згадували в статті Захист від Windows 10 про те які сюрпризи дана операційна система нам готує. Це і витоку приватної інформації і перевитрату інтернет трафіку. У Windows 10 у вас не буде звичного медіаплеєра а для того щоб встановити програми вам знадобиться обліковий запис майкрософт. Крім того постійні втручання в роботу і нав'язлива реклама. Вам це потрібно? НІ? Тоді я розкажу вам як відключити пропозицію оновлення до Windows 10.
детальніше
3178 0


Eset 8 блокує  utorrentEset 8 блокує  utorrent
 На жаль склалась така ситуація  у новій версії програми utoorent, що при запуску антивірус блокує рекламні блоки, що розташовані у вікні програми. Ця процедура вносить неспокій у роботу користувача. Тому спробувавши декілька варіантів ми обрали найспокійніший.

Для цього потрібно зайти в налаштування програми(антивіруса) через головне вікно =>параметри=>увійти до додаткових параметрів; (або натиснувши на клавіатурі клавішу F5). Розгортаємо "Інтернет і електронна пошта"=>"Керування URL адресою" і тут додаємо у список адрес, виключених із фільтрації, запис наступного вигляду: *cdn.bitmedianetwork.com*

Усе всюди тиснемо підтвердження і перезавантажуємо utorrent.  

детальніше
Розробка сайта під ключ
1529 0


Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

Требования
Статья применима для Windows 7

Информация
При нажатии на кнопку "Проверка обновлений" в центре обновления Windows

Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

может возникать сообщение "Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена. Возможно, потребуется перезагрузить компьютер. "

Центр обновлений Windows в настоящее время не может выполнить поиск обновлений, поскольку эта служба не запущена

Это сообщение возникает даже когда служба автоматического обновления Windows запущена и работает...

детальніше
6051 1

Управління Служби безпеки України в Тернопільській області звертає увагу громадян на те, що з 1 серпня п.р. в Російській Федерації вступає в силу нове антитерористичне законодавство, яке надає ФСБ можливість без рішення суду отримувати практично усі особисті дані користувачів інтернет-ресурсів, що зареєстровані в РФ.
детальніше
2435 0

 Трасування маршруту до сайту - що, як і навіщо?Часом доводиться чути фрази: «Ось знову такий-то сайт відвалився». Що це означає? Куди відвалився? Насправді сайт, звичайно, нікуди з стільця не падав, просто нам зі свого комп'ютера через свій Internet Explorer, Firefox або іншу яку програму до цього сайту не достукатися - не відображається він. Чому не відображається? Спробуємо це з'ясувати.

Як відомо, сайти в мережі, самі по собі не існують - їх підтримують великі потужні комп'ютери, звані серверами, а серверами цими відає компанія, звана провайдером, або хостинг-провайдером. І щоб усе в усіх правильно і добре відображалося, провайдер стежить за своїм мережевим обладнанням, у тому числі серверами і каналами зв'язку, через які проходять дані. А у нас з вами, коли щось десь "відвалюється", є можливість хоча б приблизно зрозуміти - що і де, щоб вирішити, чи винний хостинг, або той провайдер, через якого ми виходимо в інтернет, або просто треба своїми ручками вставити кабель в розетку (деякі і це забувають).
детальніше
Розробка сайта під ключ
5238 0
Многие спорят, опасен ли Bonjour или нет? Кто-то говорит что это безобидная adware программа, кто-то утверждает что это инновация от Apple и удалять ее нет необходимости с компьютера. Так ли это? 
Я хочу  чтобы Вы сами рассудили. Вот смотрите, Bonjour Service внедряет специальную библиотеку между системой и самим интернетом и создает скрытый процесс который следит за всем Вашим трафиком и постоянно сканирует сеть ...
детальніше
2017 0

Як забрати сайт WebAlta зі стартової сторінки ?     

     При запуску браузера з'являється сторінка пошукової системи Webalta. Пошукавши в інтернеті, забрали посилання на Webalta з домашньої сторінки, деінсталювали програму, почистили реєстр, вилучили з диска все, що нагадує про цю пошукову систему. Виконавши всі ці рекомендації з інтернету, виявляєте, що пошукова система нав'язливо вантажиться при запуску браузера.Що ж робити?

     Відповідь дуже проста. Необхідно зайти в "Властивості" ярлика запуску браузера й вилучити посилання на пошукову систему, наприклад,

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" http://home.webalta.ru


     Необхідно вилучити http://home.webalta.ru і залишити тільки

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"


     А все те, що перераховане в першому абзаці, за винятком посилання на домашню сторінку, можна було б і не виконувати. Але, якщо ви зробили все, що було написано - це не зашкодить.

Звичайнов користувача на комп'ютері є кілька браузерів. Почистіть від посилання на пошукову систему Webalta властивості ярликів усіх наявних браузерів.

     Є невеликі уточнення для Windows 7, якщо ярлик запуску перебуває на панелі "швидкого запуску". У цьому випадку "властивості" ярлика не можливо подивитися й відредагувати.

Вихід - стати на ярлик, нажати праву кнопку миші й виконати "Вилучити програму з панелі завдань". Потім, після редагування властивості ярлика й запуску браузера, необхідно навести курсор мишки на ярлик у панелі швидкого запуску, нажати праву кнопку й виконати "Закріпити програму на панелі завдань" 

детальніше